Komfortní elektronika

Komfortní elektronika

Pokud hledáte náhradní díl na Vaše vozidlo, můžete využít

Katalog online.

Komfortní elektronika

Elektronické systémy přehledně informují řidiče a vytvářejí jízdu bezpečnější a pohodlnější. Rostoucí počet vozů má komfortní systémy již z prvovýbavy a zároveň si je mnoho řidičů nechává dodatečně montovat. Motoristé chtějí od svého vozu více a s parkovacím asistentem Bosch snadno zaparkuje i student autoškoly.

 • Parkovací asistent Parkpilot URF7 - usnadňuje i ty nejtěsnější manévry

Pohodlí a bezpečnost - Parkování je mnohdy záležitostí viditelnosti drobných objektů, které se nacházejí pouhých pár centimetrů od směru našeho pohledu. S pomocí parkovacího asistenta Parkpilot se pro vás stane hračkou i manévrování v těch nejtěsnějších prostorech.

Ideální pro vaše vozidlo - Vyspělá technologie nového parkovacího asistenta Parkpilot, vyvinutého společností Bosch, se snadno začlení do jakéhokoli vozidla. Senzory lze nalakovat do barvy vozu a lze je velmi snadno upevnit na nárazníky jakéhokoli modelu.

Bezpečnost vpředu i vzadu - Tři nebo čtyři čidla, která se umístí po délce nárazníku vozidla, poskytují široké rozpětí snímání. Ideální bezpečnostní balíček doplňuje systém přední detekce s dalšími čtyřmi senzory. Nezávislý přední systém lze namontovat samostatně, nebo jako doplněk ke standardnímu systému detekce v zadní části vozidla.

Rozumná investice - Oprava škrábanců, promáčklin nebo kompletní výměna poškozeného nárazníku stojí nemalé peníze. Tento fakt činí z parkovacího asistenta Parkpilot rozumnou investici s výborným poměrem cena-výkon. Náklady na systém Parkpilot od firmy Bosch se vám vrátí již po jedné nerealizované opravě.

Použití s přívěsnými vozíky - Mohu používat systém Parkpilot i při jízdách s přívěsným vozíkem? Žádný problém s naším moderním parkovacím asistentem Parkpilot! Systém je vybaven vypínačem, kterým při jízdě s přívěsným vozíkem parkovací asistent Parkpilot deaktivujete.

 • S Boschem opravíte motorky či vyměníte spínače, větrání, klimatizaci a další systémy

  • Senzory
  • Relé
  • Elektrické motorky
  • Díly pro airbag
  • Díly pro větrání a klimatizace
Komfortní elektronika #1 Komfortní elektronika #2 Komfortní elektronika #3 Komfortní elektronika #4