Bosch Injection Systems

Ilustrační obrázek

Opřít se o silného a zkušeného partnera

Bosch Injection Systems 1

Doba osamělých běžců v automobilovém průmyslu skončila. Za sto let od svého vzniku prošel automobil převratnými změnami, ale největší změny zaznamenáváme v posledním desetiletí. Původní mechanické systémy jsou plně nahrazovány systémy elektromechanickými a elektrickými, a zároveň jsou ovládány a řízeny počítači. Tomuto vývojovému tempu nestačí nejen někteří tradiční výrobci automobilů a jsou pohlceni konkurenty, ale také autoservisy, na které jsou kladeny enormní nároky.

Mnohé servisy již zkrachovaly, ale podobné starosti nemají ty, které se opírají o znalosti a profesionalitu zkušeného partnera. Firma Bosch, přední světový výrobce automobilových systémů, spolu s vybranými velkoobchodními partnery přichází s nabídkou systematické spolupráce zaměřené na odborné činnosti v autoopravárenství pro nejmodernější systémy – Bosch Injection Systems. Bosch Injection Systems jsou úspěšným programem pro nezávislé autoservisy, kterým není lhostejná jejich budoucnost, ale také pro značkové servisy, které se nechtějí spokojit s opravami vozů, na které mají autorizaci.

Co je Bosch Injection Systems

Bosch Injection Systems 2 Bosch Injection Systems je program pro růst profesionality každého autoservisu, nezávislým autoservisům nebo autorizovaným servisům výrobce automobilů, které mají zájem soustavně zlepšovat profesionalitu personálu a zvyšovat odbornou nabídku autoservisu v nejmodernějších systémech vstřikování paliva naftových nebo benzínových motorů.

Každý autoservis si sám může určit směr svého odborného růstu tím, že si má možnost vybrat některý z připravených odborných okruhů. Každý odborný okruh je zastřešen odborným technickým školením, který je školen našimi lektory ze školicího centra Bosch, jakož i ukázkami potřebních diagnostických přístrojů a přípravků, bez kterých se jen těžko obejdete v praxi.

Připravené odborné okruhy: 

  • Moderní diagnostika vozidel
  • Systémy vstřikování Common Rail
  • Systémy sdružených vstřikovacích jednotek - PDE
  • Systémy vysokotlakých rotačních čerpadel VP 44,30 a 29
  • Vstřikovací systémy zážehových motorů I
  • Vstřikovací systémy zážehových motorů II

Pokud vás zajímá jak na to, kontaktujte vašeho velkoobchodního partnera.

Kontakt a materiály ke stažení

Bosch Injection Systems 3

Vše co potřebujete vědět o Bosch Injection Systems, najdete kompletně v přiložených materiálech nebo se kontaktujte na velkoobchodní partnery firmy Bosch.

pdfMateriály v souboru formátu pdf

Dotazy zodpoví a bližší informace podají velkoobchodní partneři firmy Bosch zapojeni do poskytování programu Bosch Injection Systems.