ESI[tronic] firmy Bosch: pro úspěch Vaší dílny

Ilustrační obrázek

Ilustrační obrázek

Představujeme

S ESI[tronic] máte k dispozici rozsáhlé technické, obchodní a diagnostické informace, které potřebujete pro Vaši dílnu nebo autoservis.

ESI[tronic] je systémem modulárních informačních prvků, které můžete ihned využít na Vašem PC a jsou ideálně přizpůsobeny pro doplnění diagnostické techniky firmy Bosch.

Kompletní řešení, které je výjimečné na trhu pro dílny a které si můžete přizpůsobit individuálním potřebám Vaší dílny. Práce s ESI[tronic] je však nyní tak jednoduchá, jak tomu ještě nikdy nebylo. Prostředí příjemné pro uživatele s jednotnou systematikou pro všechny značky vozidel umožňuje získat jednoduchý a rychlý přístup ke všem informacím. ESI[tronic] nabízí rozsáhlé pokrytí trhu pro současný dílenský provoz. Abyste bez problémů získali také informace o nových vozidlech, jsou data aktualizována čtyřikrát za rok formou aktualizačního DVD.

Ilustrační obrázek

DEMO DVD

Jak naleznu informace v informačním systému ESI[tronic]?

ESI[tronic] Vám dává k dispozici různé druhy informací pro Vaši práci v prodeji, ve skladu, v příjmu oprav a v dílně.

Pro získání informací o vozidle, produktu, výrobku nebo náhradním dílu máte k dispozici dvě možnosti. Podle toho jaká data znáte, si potom můžete zvolit příslušnou možnost.

  • Máte data o hledaném produktu

Jsme rádi, že se zajímáte o ESI[tronic] a chcete blíže poznat naše produkty. Pokud Vám tyto ukázky nestačí a jste ten typ, který si radši vše osobně vyzkouší, i pro Vás máme řešení.

Vyplňte, prosím, kompletně níže uvedený formulář a my Vám obratem zašleme Vaše demonstrační DVD spolu s ceníkem a katalogem automobilové diagnostiky.

Na DEMO DVD naleznete 16 vybraných vozidel, u kterých si můžete vyzkoušet všechny informační segmenty a jejich funkce.

Prosím, zadejte vaše údaje ( *= povinné)