S bonusovým programem extra oceníme vaši věrnost

kategorie odměn

Sbírejte body a vybírejte své odměny

Objevte věrnostní program extra a získávejte body za každý nákup produktů Bosch! Jednoduše se zaregistrujte a využívejte naplno všech výhod, které program extra přináší.

Zažijte Extra léto s náhradními díly Bosch

Objednávejte náhradní díly Bosch a za každých 10 000 Kč bez DPH obratu získáte 100 extra bodů navíc v rámci bonusového programu Bosch Extra.

Pravidla akce

  • K účasti jsou oprávněny všechny autoservisy registrované v programu Extra, které se do akce přihlásí do 31. 8. 2020
  • Započítávají se všechny produkty Bosch v rámci programu Extra
  • Nutná registrace do akce

Přihlaste se do akce na www.bosch-extra.cz

Leták k akci:
náhled /PDF; 2,14 MB
k tisku /PDF; 2,25 MB

 

VÍCE K VĚRNOSTNÍMU PROGRAMU EXTRA

Výhody systému extra

  • Atraktivní odměny - Vyberte si z více než 100 atraktivních odměn v různých kategoriích nebo slevových kuponů na produkty a školení Bosch. Program extra vás jednoduše odmění za vaši věrnost.
  • Zajímavé akce - Přihlaste se do vašeho účastnického účtu k odběru novinek a my vás budeme pravidelně informovat o nejnovějších akcích. Ty vám přinesou ještě atraktivnější výhody v rámci vybraných kategorií.

Jak mohu sbírat body v systému extra?

Pokud se zaregistrujete, budou vám při každém nákupu vybraných produktů Bosch u vámi zvolených maximálně 3 velkoobchodů automaticky připsány extra body na váš účastnický účet. Nakoupíte obvyklým způsobem a my vaši věrnost oceníme atraktivními odměnami.

Jak se zúčastním programu extra?

  • Registrace - Do věrnostního programu extra se můžete jednoduše a rychle registrovat na stránkách www.bosch-extra.cz v části Registrace. Registrace je provedena ve 4 krocích, připravte si své číslo zákazníka, základní údaje o vaší společnosti, kontaktní informace a dobře vyberte tři vaše upřednostňované velkoobchodní partnery. Po ukončení vaší registrace získáte potvrzovací link pro aktivaci vašeho účtu extra účastníka. S okamžitou platností získáte přístup do systému a možnost sbírat body.
  • Nakupování a získávání bodů - Po úspěšném přihlášení můžete ihned začít sbírat body. Pokud zakoupíte u vámi zvolených velkoobchodů vybrané produkty Bosch, získáte extra body, které budou připsány na vaše konto. Za každých 200,- Kč vašeho obratu vybraných produktů Bosch získáte 1 bod na vaše extra konto. V části Počet bodů si můžete kdykoliv prohlédnout váš aktuální stav bodů.
  • Výběr odměn - Pilně jste sbíraly extra body a chcete je nyní uplatnit a získat atraktivní odměny? To můžete jednoduše a rychle provést v části Vyhledání odměn. V našem katalogu odměn si vybere každý. Vybrané odměny vám zašleme během 14 dnů pohodlně až na vámi zadanou dodací adresu.

Program eXtra platí pro nákup těchto produktů Bosch: Brzdy, světelná technika, lambda sondy, měřiče hmotnosti vzduchu, svíčky, filtry, stírací technika, startéry a alternátory, řemeny. (* Neplatí pro dílenské vybavení)

Seznam participujících velkoobchodů:

Kontakt – servisní centrum extra:

Telefon: +420 516 116 396 (od 08:00 hod do 16:30 hod)

E-mail: extra@94minutes.cz

www.bosch-extra.cz 


www.bosch-extra.cz